Korzyści płynące z korzystania z leasingu/pożyczki

Wymierne oszczędności podatkowe

Szybszy i dynamiczniejszy rozwój biznesu

Profesjonalna obsługa w trakcie i po transakcji

Elastyczne formy finansowania

Elastyczne formy finansowania

Powiedz nam czego potrzebujesz, doradzimy która z form jest dla Ciebie najbardziej optymalna

Leasing operacyjny

Leasing operacyjny - wpłata wstępna, raty są kosztem uzyskania przychodu. Zmienna stopa % lub stała - niezmienna stała wysokość Raty przez okres spłaty. Procedura uproszczona nawet do 500tys zł bez zaśw. z US i ZUS i opini bankowych. Elastyczne raty - harmonogramy sezonowe w PLN i EUR , wpłaty od 1%.

Pożyczka

Podobnie jak Kredyt bankowy, Dostawca wystawia fakturę na maszynę bezpośrednio na Klienta, który ma możliwość odliczenia podatków przy zakupie. Koszty są porównywalne z kredytem bankowym, nasza pożyczka jest dużo łatwiej dostępna niż kredyt bankowy, stosujemy procedurę uproszczoną, uzyskanie decyzji o finansowaniu możliwe w 1 dzień.

Leasing swobodny

Produkt Europejskiego Funduszu Leasingowego jest dostępny od 2013 roku. Funkcjonalność Leasingu Swobodnego dostępna jest przez Internet. Samodzielnie możesz ustalać wysokość rat w trakcie umowy leasingu, po podpisaniu umowy leasingu otrzymujesz dostęp do swojego indywidualnego konta Klienta gdzie możesz zmienić wysokość rat/raty, wydrukować duplikat faktury, opinię o Kliencie. Leasing operacyjny - wpłata wstępna, raty są kosztem uzyskania przychodu

Szybka realizacja

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy korzystną ofertę finansowania.
Europejski Fundusz Leasingowy S.A. - tel. +48 504 024 618

 • 1 KROK

  Wniosek leasingowy

  Do wniosku leasingowego potrzebne są podstawowe dane rejestrowe i finansowe oraz osoby reprezentującej Firmę. Decyzja o finansowaniu zakupu używanej Tokarki lub Frezarki / Centra obróbczego możliwa nawet w tym samym dniu.

 • 2 KROK

  Podpisanie umowy Leasingu EFL u Klienta

  Podpisujemy umowy leasingu / pożyczki u Klienta w siedzibie lub innym miejscu wykonywania działalności Klienta w terminie i czasie ustalonym z Klientem. Zapewniamy Expresową akceptację podpisanej umowy.

 • 3 KROK

  Zapłata za maszynę przez EFL i wydanie maszyny Klientowi

  Zapewniamy sprawne przeprowadzenie procedury zakupu, szybką realizację i zapłatę za maszynę dla Dostawcy, dzięki czemu Klient odbiera bardzo szybko maszynę i może rozpocząć jej użytkowanie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
PPM S.C. Paweł Hałas,
Mariusz Jarczok,
Tomasz Zbijowski
ul. Pionkowa 4
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. +48 504 009 641 biuro@ppmsc.pl
© 2021 Gielda-CNC.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone